NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

  1. Návštěvy uživatelů AESKULAP spol. s r. o. jsou povoleny v pracovních dnech, ve dnech pracovního volna i pracovního klidu po celý den do 20 hod., vyjma času, který je určen k podávání stravy. Dále pak je možná návštěva i mimo vyhrazený čas po domluvě s pracovníkem v sociálních službách.
  2. Při výskytu infekčních onemocnění u uživatelů jsou veškeré návštěvy uživatelů ředitelem AESKULAP spol. s r. o. zakázány. V takovém případě AESKULAP spol. s r. o. informuje s dostatečným předstihem.
  3. Povinností návštěv uživatelů je dodržovat veškeré vnitřní normy AESKULAP spol. s r. o. a řídit se pokyny odpovědných zaměstnanců našeho zařízení.
  4. Návštěvy uživatelů se zdržují na místech k tomuto určených. Návštěvy málo pohyblivých uživatelů mohou být uskutečněny u lůžka, vždy však se souhlasem zdravotní sestry ve službě.
  5. Návštěvy mohou být realizovány s uživateli i v obci Červená Voda. Tato vycházka a předpokládaný návrat je třeba oznámit při odchodu z budovy personálu.
  6. Stížnosti jakéhokoliv charakteru mohou návštěvy vkládat do schránky tomu určené, umístěné u výtahu. Ředitel AESKULAP spol. s r. o. nebo jím pověřený pracovník je povinen uvědomit návštěvy o vyřízení stížnosti do 15 dnů od jejího převzetí.
  7. Tento návštěvní řád je závazný pro všechny návštěvy uživatelů AESKULAP spol. s r. o. a pro všechny zaměstnance.
  8. Návštěvní řád je veřejně vyvěšen na vyhrazeném místě v AESKULAP spol s. r. o. a také na internetových stránkách našeho zařízení (www.aeskulap.cz).

PŘÍJEM PACIENTŮ

Iinformace ohledně přijmů pacientů Vám poskytne paní Prokopcová Pavla, (733 535 832), nebo MUDr. Jiří Pohanka (602 108 564).

 

PODĚKOVÁNÍ

Naše zařízení velice děkuje zastupitelstvu a panu starostovi obce Bystřec, za poskytnutí sponzorského daru na vybavení naší LDN.

 

SKM_C25820021214120.jpg

 

 

Do našeho pracovního kolektivu příjmeme Zdravotní sestru:

SKM_C25820072111390.jpg

 

STRAVOVÁNÍ

SKM_C25819110714330.jpg

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin." 

 

V budově LDN byla zřízena veřejná WIFI síť.

wifi.jpg

 

NABÍDKA OBĚDŮ PRO VEŘEJNOST

Nevyplatí se Vám doma vařit?
Dochází Vám inspirace v přípravě jídel?

Přijďte si k nám pro oběd!

 

Standardy kvality sociálních služeb

Na základě inspekční zprávy ze dne 13. 10. 2011 splňuje naše oddělení sociálních lůžek standardy kvality sociálních služeb.U

26. 9. Andrea

Zítra: Jonáš

Návštěvnost stránek

207527