NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

  1. Návštěvy uživatelů AESKULAP spol. s r. o. jsou povoleny v pracovních dnech, ve dnech pracovního volna i pracovního klidu po celý den do 20 hod., vyjma času, který je určen k podávání stravy. Dále pak je možná návštěva i mimo vyhrazený čas po domluvě s pracovníkem v sociálních službách.
  2. Při výskytu infekčních onemocnění u uživatelů jsou veškeré návštěvy uživatelů ředitelem AESKULAP spol. s r. o. zakázány. V takovém případě AESKULAP spol. s r. o. informuje s dostatečným předstihem.
  3. Povinností návštěv uživatelů je dodržovat veškeré vnitřní normy AESKULAP spol. s r. o. a řídit se pokyny odpovědných zaměstnanců našeho zařízení.
  4. Návštěvy uživatelů se zdržují na místech k tomuto určených. Návštěvy málo pohyblivých uživatelů mohou být uskutečněny u lůžka, vždy však se souhlasem zdravotní sestry ve službě.
  5. Návštěvy mohou být realizovány s uživateli i v obci Červená Voda. Tato vycházka a předpokládaný návrat je třeba oznámit při odchodu z budovy personálu.
  6. Stížnosti jakéhokoliv charakteru mohou návštěvy vkládat do schránky tomu určené, umístěné u výtahu. Ředitel AESKULAP spol. s r. o. nebo jím pověřený pracovník je povinen uvědomit návštěvy o vyřízení stížnosti do 15 dnů od jejího převzetí.
  7. Tento návštěvní řád je závazný pro všechny návštěvy uživatelů AESKULAP spol. s r. o. a pro všechny zaměstnance.
  8. Návštěvní řád je veřejně vyvěšen na vyhrazeném místě v AESKULAP spol s. r. o. a také na internetových stránkách našeho zařízení (www.aeskulap.cz).

PŘÍJEM PACIENTŮ

V současné době máme na oddělení LDN 2 volná místa. Případné informace Vám poskytne paní Prokopcová Pavla, která má na starosti příjem pacientů (733 535 832), nebo MUDr. Jiří Pohanka (602 108 564).

 

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin." 

 

V budově LDN byla zřízena veřejná WIFI síť.

wifi.jpg

 

NABÍDKA OBĚDŮ PRO VEŘEJNOST

Nevyplatí se Vám doma vařit?
Dochází Vám inspirace v přípravě jídel?

Přijďte si k nám pro oběd!

 

 

Standardy kvality sociálních služeb

Na základě inspekční zprávy ze dne 13. 10. 2011 splňuje naše oddělení sociálních lůžek standardy kvality sociálních služeb.U

16. 2. Ljuba

Zítra: Miloslava

Návštěvnost stránek

172508