NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

  1. Návštěvy uživatelů AESKULAP spol. s r. o. jsou povoleny v pracovních dnech, ve dnech pracovního volna i pracovního klidu po celý den do 20 hod., vyjma času, který je určen k podávání stravy. Dále pak je možná návštěva i mimo vyhrazený čas po domluvě s pracovníkem v sociálních službách.
  2. Při výskytu infekčních onemocnění u uživatelů jsou veškeré návštěvy uživatelů ředitelem AESKULAP spol. s r. o. zakázány. V takovém případě AESKULAP spol. s r. o. informuje s dostatečným předstihem.
  3. Povinností návštěv uživatelů je dodržovat veškeré vnitřní normy AESKULAP spol. s r. o. a řídit se pokyny odpovědných zaměstnanců našeho zařízení.
  4. Návštěvy uživatelů se zdržují na místech k tomuto určených. Návštěvy málo pohyblivých uživatelů mohou být uskutečněny u lůžka, vždy však se souhlasem zdravotní sestry ve službě.
  5. Návštěvy mohou být realizovány s uživateli i v obci Červená Voda. Tato vycházka a předpokládaný návrat je třeba oznámit při odchodu z budovy personálu.
  6. Stížnosti jakéhokoliv charakteru mohou návštěvy vkládat do schránky tomu určené, umístěné u výtahu. Ředitel AESKULAP spol. s r. o. nebo jím pověřený pracovník je povinen uvědomit návštěvy o vyřízení stížnosti do 15 dnů od jejího převzetí.
  7. Tento návštěvní řád je závazný pro všechny návštěvy uživatelů AESKULAP spol. s r. o. a pro všechny zaměstnance.
  8. Návštěvní řád je veřejně vyvěšen na vyhrazeném místě v AESKULAP spol s. r. o. a také na internetových stránkách našeho zařízení (www.aeskulap.cz).

PŘÍJEM PACIENTŮ

Iinformace ohledně přijmů pacientů Vám poskytne paní Prokopcová Pavla, (733 535 832), nebo MUDr. Jiří Pohanka (602 108 564).

 

 

 

Výstřižek - sstra.JPG

Více informací naleznete v sekci volná pracovní místa.

PODĚKOVÁNÍ

Opět děkujeme panu starostovi z obce Bystřec za sponzorský dar, který jsme obdrželi v měsíci březen 2023. Finanční hotovost bude použita na nákup WC křesel pro naše pacienty.

 

V listopadu 2022 jsme od obce Bystřec převzali opakovaný peněžní dar, tentokrát ve výši 32 000 Kč. Moc si tohoto daru vážíme a panu Ing. Tomáši Šťastnému a jeho kolegům ze zastupitelstva obce Bystřec ještě jednou upřímně děkujeme. Hotovost byla použita na nákup nového oxygenerátoru, který pomáhá nemocným s onemocněním dýchacích cest.

kyslikovy-koncentrator.jpg

 

Naše zařízení velice děkuje zastupitelstvu a panu starostovi obce Bystřec, za poskytnutí sponzorského daru na vybavení naší LDN.

Peníze byly použity na nákup rehabilitačních pomůcek.

meyra-ctyrkolove-predloketni-choditko-s-podpurnou-deskou-ambona-vcbk2a.jpg

 

SKM_C250i22121211030.jpg

 Naše zařízení dále děkuje obci Orličky za výrobu vánočních příníček pro naše pacienty.

 

Do našeho pracovního kolektivu příjmeme Zdravotní sestru:

SKM_C25820072111390.jpg

 

 


EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin." 

 

V budově LDN byla zřízena veřejná WIFI síť.

wifi.jpg

 

NABÍDKA OBĚDŮ PRO VEŘEJNOST

Nevyplatí se Vám doma vařit?
Dochází Vám inspirace v přípravě jídel?

Přijďte si k nám pro oběd!

 

Standardy kvality sociálních služeb

Na základě inspekční zprávy ze dne 13. 10. 2011 splňuje naše oddělení sociálních lůžek standardy kvality sociálních služeb.U

5. 12. Jitka

Zítra: Mikuláš

Návštěvnost stránek

292220