.Naše zařízení realizovalo projekt Poradenství pro digitální transformaci společnosti Aeskulap s.r.o. v rámci dotace ze zdrojů NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY, Výzva Czech Rise Up 3.0 – Poradenství pro digitální transformaci podniku.

Cílem projektu byla analýza současného stavu digitalizace společnosti a možné východiska pro digitální transformaci pro zvýšení odolnosti vůči následkům krize způsobené epidemií COVID-19 a také připravenost čelit v budoucnosti dalším negativním jevům. Epidemie COVID-19 se v provozu společnosti projevila zejména v oblasti lidských zdrojů (nemocnost, karantény) a také v oblasti logistiky (výpadky dodavatelských společností), což mělo za následek zvýšenou nákladovost společnosti a zpomalení výkonnosti. Společnost je nucena ve střednědobém horizontu významně digitalizovat své procesy tak, aby omezení na straně lidských zdrojů méně zasahovalo do provozu společnosti. Také v oblasti datové integrace potřebuje společnost významně digitalizovat a tím zrychlit výměnu dat s třetími stranami (dodavatelé, státní správa). Samostatnou kapitolou je oblast kybernetické bezpečnosti, které se společnost musí věnovat ve zvýšené formě a to zejména s ohledem na novou legislativu EU a zejména s ohledem na dramaticky rostoucí množství kybernetických útoků v oblasti zdravotnictví.

Společnost se v oblasti digitální transformace připravuje na zásadní modernizaci a digitalizaci procesů, na modernizaci informačních systémů a na zvýšení kybernetické bezpečnosti.

V rámci projektu bylo dosaženo všech stanovených cílů.

 EU.png


PŘÍJEM PACIENTŮ

Informace ohledně příjmů pacientů Vám poskytne paní Prokopcová Pavla, (733 535 832), nebo MUDr. Jiří Pohanka (602 108 564).

 

 PODĚKOVÁNÍ

Opět děkujeme panu starostovi z obce Bystřec za sponzorský dar, který jsme obdrželi v měsíci březen 2023. Finanční hotovost bude použita na nákup WC křesel pro naše pacienty.

 

V listopadu 2022 jsme od obce Bystřec převzali opakovaný peněžní dar, tentokrát ve výši 32 000 Kč. Moc si tohoto daru vážíme a panu Ing. Tomáši Šťastnému a jeho kolegům ze zastupitelstva obce Bystřec ještě jednou upřímně děkujeme. Hotovost byla použita na nákup nového oxygenerátoru, který pomáhá nemocným s onemocněním dýchacích cest.

kyslikovy-koncentrator.jpg

 

Naše zařízení velice děkuje zastupitelstvu a panu starostovi obce Bystřec, za poskytnutí sponzorského daru na vybavení naší LDN.

Peníze byly použity na nákup rehabilitačních pomůcek.

meyra-ctyrkolove-predloketni-choditko-s-podpurnou-deskou-ambona-vcbk2a.jpg

 

SKM_C250i22121211030.jpg

 Naše zařízení dále děkuje obci Orličky za výrobu vánočních přáníček pro naše pacienty.

 

V budově LDN byla zřízena veřejná WIFI síť.

wifi.jpg

 

NABÍDKA OBĚDŮ PRO VEŘEJNOST

Nevyplatí se Vám doma vařit?
Dochází Vám inspirace v přípravě jídel?

Přijďte si k nám pro oběd!

 

Standardy kvality sociálních služeb

Na základě inspekční zprávy ze dne 13. 10. 2011 splňuje naše oddělení sociálních lůžek standardy kvality sociálních služeb.U

15. 7. Jindřich

Zítra: Luboš

Návštěvnost stránek

315415