.Naše zařízení realizovalo projekt Poradenství pro digitální transformaci společnosti Aeskulap s.r.o. v rámci dotace ze zdrojů NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY, Výzva Czech Rise Up 3.0 – Poradenství pro digitální transformaci podniku.

Cílem projektu byla analýza současného stavu digitalizace společnosti a možné východiska pro digitální transformaci pro zvýšení odolnosti vůči následkům krize způsobené epidemií COVID-19 a také připravenost čelit v budoucnosti dalším negativním jevům. Epidemie COVID-19 se v provozu společnosti projevila zejména v oblasti lidských zdrojů (nemocnost, karantény) a také v oblasti logistiky (výpadky dodavatelských společností), což mělo za následek zvýšenou nákladovost společnosti a zpomalení výkonnosti. Společnost je nucena ve střednědobém horizontu významně digitalizovat své procesy tak, aby omezení na straně lidských zdrojů méně zasahovalo do provozu společnosti. Také v oblasti datové integrace potřebuje společnost významně digitalizovat a tím zrychlit výměnu dat s třetími stranami (dodavatelé, státní správa). Samostatnou kapitolou je oblast kybernetické bezpečnosti, které se společnost musí věnovat ve zvýšené formě a to zejména s ohledem na novou legislativu EU a zejména s ohledem na dramaticky rostoucí množství kybernetických útoků v oblasti zdravotnictví.

Společnost se v oblasti digitální transformace připravuje na zásadní modernizaci a digitalizaci procesů, na modernizaci informačních systémů a na zvýšení kybernetické bezpečnosti.

V rámci projektu bylo dosaženo všech stanovených cílů.

 EU.png


PŘÍJEM PACIENTŮ

Iinformace ohledně přijmů pacientů Vám poskytne paní Prokopcová Pavla, (733 535 832), nebo MUDr. Jiří Pohanka (602 108 564).

 

 

Výstřižek - sstra.JPG

Více informací naleznete v sekci volná pracovní místa.

PODĚKOVÁNÍ

Opět děkujeme panu starostovi z obce Bystřec za sponzorský dar, který jsme obdrželi v měsíci březen 2023. Finanční hotovost bude použita na nákup WC křesel pro naše pacienty.

 

V listopadu 2022 jsme od obce Bystřec převzali opakovaný peněžní dar, tentokrát ve výši 32 000 Kč. Moc si tohoto daru vážíme a panu Ing. Tomáši Šťastnému a jeho kolegům ze zastupitelstva obce Bystřec ještě jednou upřímně děkujeme. Hotovost byla použita na nákup nového oxygenerátoru, který pomáhá nemocným s onemocněním dýchacích cest.

kyslikovy-koncentrator.jpg

 

Naše zařízení velice děkuje zastupitelstvu a panu starostovi obce Bystřec, za poskytnutí sponzorského daru na vybavení naší LDN.

Peníze byly použity na nákup rehabilitačních pomůcek.

meyra-ctyrkolove-predloketni-choditko-s-podpurnou-deskou-ambona-vcbk2a.jpg

 

SKM_C250i22121211030.jpg

 Naše zařízení dále děkuje obci Orličky za výrobu vánočních příníček pro naše pacienty.

 

Do našeho pracovního kolektivu příjmeme Zdravotní sestru:

SKM_C25820072111390.jpg

 

 


EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin." 

 

V budově LDN byla zřízena veřejná WIFI síť.

wifi.jpg

 

NABÍDKA OBĚDŮ PRO VEŘEJNOST

Nevyplatí se Vám doma vařit?
Dochází Vám inspirace v přípravě jídel?

Přijďte si k nám pro oběd!

 

Standardy kvality sociálních služeb

Na základě inspekční zprávy ze dne 13. 10. 2011 splňuje naše oddělení sociálních lůžek standardy kvality sociálních služeb.U

21. 4. Alexandra

Zítra: Evženie

Návštěvnost stránek

307114